Jdi na obsah Jdi na menu
 


Půjčovny kol a cyklistického vybavení

fotografie4034_resize.jpg

Gran Canaria je cyklistický ráj, ročně se o tom přesvědčují tisíce milovníků kol.

Pro každého cyklistu máme na Gran Canaria řešení : 

  • zajistíme dopravu Vás i Vašich kol do hotelu a zpět na letiště - ZDE
  • poradíme Vám při výběru kola v půjčovně kol 
  • odvezeme Vás na start výletů do hor, na severní či západní nebo východní pobřeží, aby Vaše cyklovýlety nebyly monotónní jen v oblasti turistického jihu - info ZDE

Kolo si můžete půjčit v řadě půjčoven, doporučujeme ZDE a ZDE. Půjčovny mají bohatý výběr všech kol a cena za půjčení se vyrovná s náklady na leteckou dopravu kola z Evropy. Městské kolo se půjčuje již od 12 euro za den, trekové kolo od 18 euro za den, silniční a MTB od 20 euro za den. 

Půjčovny nabízejí skutečně špičková kola a všemožné cyklistické doplňky, včetně kamer nebo speciálních jídel či nápojů. 

Upozorňujeme, že v období leden - březen je zde cyklistická špička, takže je nezbytné si kola v půjčovně přes web rezervovat - příklad.

Rezervaci provedeme i za Vás, osobní rezervace je vyžadována například u zápůjček na méně než 3 dny. Napište nám e-mail (nebo zavolejte +420 702 560 575) jaké kolo chcete rezervovat, na kolik dní, jaké máte tretry, váhu, jak vysoko chcete sedlo, zda chcete horskou kazetu a podobně. Cena je 8 euro za rezervaci jednoho kola, písemnou rezervaci Vám odešleme emailem, takže můžete klidně před dovolenou spát :-). 

Využijte dále naši nabídku dopravy z hotelu do půjčovny kol na Playa del Inglés, Meloneras nebo v Arguineguín. Odvezeme Vás z hotelu ke kolu a po vrácení kola zpět do hotelu. 

destinace (1-4 osoby+kola) z hotelu do půjčovny tam a zpět
San Augustin, Salobre 20 € 34 
Maspalomas, Playa del Ingles 14  24 
ANFI, P.Rico, Amadores 24  38 
Taurito 24  38 

Pokud si od nás objednáte dopravu na start alespoň jednoho cyklovýletu, poskytneme Vám na dopravu z hotelu do půjčovny a z půjčovny do hotelu (po vrácení kola) vždy 30% slevu

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám na grancanariaservis.cz@gmail.com.  Jsme i na facebooku nebo na skypu Grancanariaservis.cz. 

Desítky cyklotras včetně GPS najdete ZDE. 

Kontaktujte nás za účelem dopravy na start vašeho cyklovýletu. Pokud si z ceny dopravy na start cyklovýletů - ZDE - nevyberete, zavolejte nám na +420 702 560 575 nebo napište email na grancanariaservis.cz@gmail.com. Obratem vám sdělíme cenu dopravy. Naše ceny jsou velmi výhodné, přesvědčte se sami! 

fotografie4043_resize.jpg

Zpět na CYKLOTURISTIKA NA GRAN CANARIA