Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doprava na golfová hřiště

golf-maspalomas.jpg

Jedinečné klimatické podmínky dělají z Gran Canaria ostrov skutečně golfu zaslíbený. Tento sport se zde dá skutečně pěstovat 365 dní v roce a tomu odpovídá i počet golfových hřišť s různými stupni obtížnosti. Vybrat si mezi nimi je někdy skutečně velice těžké.

Všechna hřiště na ostrově se nacházejí v rádiusu maximálně 50 kilometrů a díky této krátké distanci je skutečně jednoduché navštívit během dovolenkového pobytu různé a do různých částí ostrova posazená golfová zařízení, či je různě kombinovat.
 
Nejznámějším je 18 jamkové hřiště Campo de Golf Maspalomas v Maspalomas, navržené v roce 1968 Mackenziem Rossem. Hřiště je hned vedle písečných dun a o příjemný den se postará mírný bríz, trvale vanoucí od moře. Více informací o cenách a rezervacích najdete ZDE.
 
Další 18 jamkové hřiště hřiště blízko Maspalomas a také hned vedle moře v Meloneras navrhl Ron Kirby a první odpal byl proveden v roce 2006. Více informací naleznete na tomto odkazu
 
K dalšímu 18 jamkovému hřišti už musíte vyrazit směr jih do resortu Salobre Golf & Ressort otevřenému v roce 2000. Hřiště navrhl Roland Fauré a pro jeho umístění byla vybrána oblast ve vnitrozemí ostrova, skýtající nádherné pohledy na pozůstatky vulkanické činnosti nebo na kopce ve středu ostrova. Resort nabízí i ubytování přímo u hřiště. Bližší informace je možné nalézt na stránkách věnovaných tomuto hřišti.
 
Nejnověji otevřeným je Anfi Tauro Golf Resort, ležící u dálnice směrem na Mogán. Původně 9 jamkové hřiště otevřené v roce 2000 bylo rozšířeno o dalších 18 jamek a rezervovat si termín můžete ZDE.
 
Nejstarším hřištěm na ostrově a i v celém Španělsku je v roce 1891 otevřené 18 jamkové hřiště Real Club de Golf Las Palmas, přestavěné v roce 1956 Mackenziem Rossem a ležící blízko Las Palmas. Další 18ti jamkou ve stejné oblasti je El Cortijo Club de Campo a nebo El Cortijo Golf Center

Odjezdy každý den z Vaší destinace podle dohody.  

Vůz je vybavený střešní konstrukcí pro přepravu nadrozměrných zavazadel, bagy ale běžně vozíme v kufru, máme kombíka.

Mluvíme česky!!

Na přání Vás na hřišti doprovodíme a poskytneme Vám nezbytný servis při Vaší hře (cena dohodou).

Ceník zpátečních jízd (auto s kapacitou 4 lidi + 4 bagy, cena za celé auto, nikoliv za osobu) z jednotlivých destinací, čas na místě cca 4,5 - 5 hodin.

  Masp/PdI/Melo PueRico/Amad Taurito Mogán
Campo de Golf Maspalomas 15 € 25 € 30 € 35 €
Meloneras 15 € 25 € 30 € 35 €
Salobre Golf & Ressort 25 € 25 € 25 € 30 €
Anfi Tauro Golf Resort 25 € 25 € 25 € 30 €
Real Club de Golf Las Palmas 55 € 65 € 65 € 70 €
El Cortijo Club de Campo 55 € 65 € 65 € 70 €
El Cortijo Golf Center 55 € 65 € 65 € 70 €
         
Masp/PdI/Melo = Maspalomas, Playa del Ingles, Meloneras    
PueRico/Amad = Puerto Rico, Amadores, ANFI      

Úhrada v hotovosti k rukám řidiče. 

Maximální počet osob v autě mimo řidiče : 4. K dispozici zdarma chlazené nealko nápoje, alkoholické na objednávku. 

Rezervace je jednoduchá. Zavolejte nebo pošlete sms na číslo +420 702 560 575 a domluvte vše potřebné. Mluvíme česky, na ostrově dlouhodobě žijeme. 

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ

Při rezervaci e-mailem zašlete zprávu na grancanariaservis.cz@gmail.com ve formě : jméno, příijmení, kontaktní telefon, požadovaný termín, počet osob. Při rezervaci uvádějte v předmětu e-mailu kód GOLF.   

Těšíme se na Vás!

Vytisknout