Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájezdy s německými CK

NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE

jsou mezi českými turisty velmi oblíbené a jejich služby využívají nejen ti, kteří bydlí při hranicích s Německem či Rakouskem.

Ty tam jsou doby, kdy bylo komplikované se dopravit na letiště v sousedních zemích, dnes k letadlu, které nás dopraví za sluncem, dojedeme nejen vlastním autem, ale můžeme využít služeb žlutých autobusů Student Agency. Více o dopravě na zahraniční letiště naleznete ZDE.

Německé cestovní kanceláře zastupují obrovský trh a dosahují tak logicky při vyjednávání cen s hoteliéry větších úspěchů, velký vliv na cenu má také široká nabídka spojení leteckých společností, které z Německa na kanárské ostrovy létají, a to doslova z každého většího města.

VÍCE HOTELŮ, NÍZKÉ CENY UBYTOVÁNÍ A DOPRAVY

to jsou obrovská lákadla, která stojí za těch pár kilometrů navíc. Desítky německých cestovních kanceláří mají v nabídce de facto všechny hotely ze všech lokalit Gran Canaria a z jejich nabídky si vybere každý.

SLEVY V NABÍDKÁCH LAST MINUTE

jsou skutečně razantní a týden na Gran Canaria se tak dá koupit i za 10 tisíc korun na osobu. Stačí si vyhledat požadovaný termín, zorientovat se v nabídce hotelů a lokalit, zaplatit a vaší dovolené již pak nestojí nic v cestě.

Podívejte se na naši

vzorovou dovolenou a postupujte podle našeho návodu :

1. klikněte na tento ODKAZ

2. ve vyhledávači ponechte leteckou dopravu, zemi zadejte Španělsko, lokalitu Gran Canaria a termíny odletu, návratu a doby pobytu přesně podle vašich požadavků. Kliknutím na šipku kolonky "odlet" si pak navolte odletová letiště a dejte "VYHLEDAT ZÁJEZDY".

3. ve vytvořené nabídce si pak můžete zájezdy setřídit podle ceny, podle hodnocení anebo podle prodejnosti, vybrat si můžete i mezi českými a německými CK

4. při výběru dne 6.1.2015 bylo možné koupit týden na Gran Canaria, v čtyřhvězdičkovém komplexu již za 10 tisíc korun. Že to není možné? Ale je, jen se klidně podívejte ZDE ZDE.

Zbytek je již jednoduchý. vyberte si vhodný hotel, termín a zarezervujte v příslušném formuláři. Další navigace je velmi příjemná a jednoduchá. Ve výsledku se s Vámi spojí česky mluvící pracovník společnosti DOVOLENA.CZ a domluví s Vámi vše potřebné, takže nemusíte mít z ničeho strach. Pokud v nabídce naleznete hotel a u něj písmena "ohne T", nelekejte se, Zkratka "ohne T" znamená, že v rámci zájezdu není zajištěn transfer z letiště do hotelu i zpět z hotelu na letiště. Tuto dopravu Vám však zajistíme my (LINK) a k tomu i další služby - LINK

Pracovník společnosti 
DOVOLENA.CZ Vám pomůže vybrat zájezd opravdu podle Vašich nároků (destinace, počet cestujících osob, finanční limit, typ stravy a typ ubytování). Spojí se s Vámi telefonicky, upřesní si, co je pro Vás v rámci dovolené nejdůležitější a přesné nabídky Vám již bude zasílat do emailu, abyste se na to mohli v klidu doma podívat. 

A nebo prostě jen napište nám na e-mail grancanariaservis.cz@gmail.com s tím, že chcete jet na kanáry s německou CK, vše ostatní již s DOVOLENA.CZ budeme zařizovat společně s Vámi. Poradíme Vám s výběrem hotelu, lokalitou, termínem, nabídneme Vám dopravu z letiště i poznávací výlety přímo na Gran Canaria.

Navíc hovoříme plynně německy a jsme připraveni Vám i pomoci v průběhu zájezdu osobním tlumočením s delegátkou německé CK anebo tlumočením po telefonu +420 702 560 575. 

Poznejte, že cestovat na kanáry je jednoduché a levné.