Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gran Canaria - Grilovací párty pod Roque Nublo

p1054975_resize.jpg

Z důvodu nebezpečí lesních požárů je až do 30.9.2017 zakázáno rozdělávání ohňů. Do stejného data je výlet pozastaven. 

Půldenní výlet

Z místa Vašeho ubytování vyjedeme směr nejvyšší hory ostrova, zastavíme se na vyhlídce s nádherným pohledem zpět na moře, duny a celou oblast Playa del Inglés, Maspalomas a Meloneras a budeme pokračovat údolím "tisíce palem" přes horské město až do nejvyšších partií ostrova. Kousek za Oblačnou skálou Roque Nublo (se zastávkou na fotografování) dojedeme do místa, kde se tradičně setkávají obyvatelé Gran Canaria a užívají si zde tradici jim tak vlastní - grilování a bohaté stolování

Po příjezdu vás pohostíme sklenkou šampaňského a než se nám rozhoří uhlí a připravíme první várku jídla k ochutnání, budeme mít možnost ochutnat zeleninu nebo ovoce kanárské provenience. Postupně si budeme připravovat kuřecí maso, ryby a krevety. K pití bude k dispozici minerální voda, pivo, víno či šampaňské. 

V průběhu grilování, které nám zabere asi 2 hodiny, je možnost krátkých vycházek po okolí v nádherném jehličnatém lese, tak nezvyklému v nadmořské výšce kolem 1.700 metrů. 

Po grilování bude následovat zastávka na vyhlídce na nejvyšší hoře Gran Canaria - Pico de Las Nieves - ve výšce jen pár metrů pod 2 tisíci metry. Za příznivého počasí je nádherná viditelnost na nejvyšší horu celého Španělska - Pico de Teide na sousedním ostrově Tenerife, dále na momumentální skály Roque Nublo či Bentayaga a na celou oblast jihu ostrova s dunami, mořem a majákem v Maspalomas. K dispozici budete mít zdarma dalekohled. 

Zpáteční cesta začne zastávkou u raritního skladiště ledu a bizarního skalního útvaru připomínajícího Pravčickou bránu. Dále budeme pokračovat s několika zastávkami na focení severní části ostrova a přístavu v Las Palmas zpět do místa Vašeho hotelu. Po cestě jako bonus navštívíme ještě sopečný kráter. Návrat zhruba po šesti hodinách. 

ORGANIZACE VÝLETU

Upozorňujeme, že v letních měsících (červen - září) může být grilování úřady z důvodu velkého sucha a nebezpečí vzniku požáru zakázáno. 

Na výlet doporučujeme pohodlnou obuv a teplejší oblečení (zejména v měsících říjen - březen).

Balená  voda je během výletu pro všechny zdarma, netahejte se s ní z hotelu!

Vezměte si sebou nabíječku na telefon, foťák nebo kameru. Na výletu je možnost dobití baterií. 

ODJEZDY podle času vaší snídaně, oběda nebo večeře. Výlet trvá minimálně 6 hodin, pro lokality Taurito a Mogán o 30 minut více. 

Minimální počet účastníků : 2

CENA za osobu : 

destinace  cena za osobu/2-3 osoby cena za osobu/4-8 osob
Maspalomas, Playa Inglés 38 € 29 
San Augustín, Meloneras 38  29 
Pto Rico, Amadores, ANFI 42  33 
Taurito/Pto Mogán 44  35 
Las Palmas  44  35 

Cena je za osobu (osobní auto s kapacitou 1 až 4 osoby nebo 2 osobní auta s kapacitou 4+4 osoby). Cestovní kanceláře obdobné výlety nenabízejí. 

Zdůrazňujeme, že cena není za auto, ale za jednu osobu.

Upozorňujeme, že v období od poloviny června do poloviny září je rozdělávání ohňů v horách úředně zakázáno a výlet není možné realizovat. 

ÚHRADA výletu se provádí v hotovosti po skončení výletu k rukám řidiče a českého doprovodu znalého ostrova v jedné osobě :-). 

Pro skupinu více než 8 osob vypravíme mini/autobus, cena je odvislá od počtu cestujících.  Informujte se u nás, zpracujeme vám cenovou nabídku. 

Myslíme i na Vaše děti a máme pro ně HOMOLOGOVANÉ AUTOSEDAČKY

  • dětský zádržný bezpečnostní systém pro skupinu 0+ (od 0 do 13 kg) - foto
  • autosedačka pro skupiny 1+2+3 (od 9 do 36 kg)- foto
  • dětský podsedák pro skupinu 2+3 (od 15 do 36 kg) - foto
  • nebojte se, na výlety jezdí s námi i děti od 6 měsíců věku 

REZERVACE je jednoduchá. Zavolejte nebo pošlete sms na český mobil +420 702 560 575, z ČR nám voláte a smskujete za normální český tarif.

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

MLUVÍME ČESKY :-)

Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ a GRANCANARIAFORUM.CZ

Při rezervaci e-mailem zašlete zprávu na e-mail grancanariaservis.cz@gmail.com ve formě : jméno, příjmení, kontaktní telefon, požadovaný termín, název hotelu a počet osob.  

Těšíme se na Vás!

fotografie6109_resize.jpg

fotografie6120_resize.jpg

fotografie6116_resize.jpg

fotografie6122_resize.jpg

 

Vytisknout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář