Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zapůjčení slunečníků, plážových sedátek, termoboxů a dalších věcí na pláž

12. 7. 2015

rodina-na-plazi.jpg

Léto je v plném proudu, na Gran Canaria míří tisíce milovníků vody, koupání a slunce a mezi nimi i cestovatelé z české nebo slovenské kotliny. 

Letecké společnosti ani provozovatelé pláží nemají příliš pochopení pro peněženky turistů a tak zdražují a zmenšují kufry a zvedají poplatky za lehátka a slunečníky na plážích.

Proto jsme pro naše zákazníky, kteří využijí naši dopravu na pláže na Gran Canaria - LINK, ale nejen pro ně, připravili NOVINKU v podobě půjčovny tolik potřebných věcí.  

Plánujete dovolenou na Gran Canaria? Zeptejte se nás na zapůjčení rozkládacích plážových sedátek, slunečníků nebo termoboxů, které Vám zajistí stále chladné nápoje. Na přání zajistíme i vybavení pro děti a jejich hry na písku.  

Ceny zapůjčení jsou více než příjemné!

ukazujici-ruka.jpg zákazníci, kteří využijí naši dopravu na pláže

  • termobox na 20 litrů - 2  €/den
  • slunečník o průměru 120 cm - 1 €/den
  • rozkládací sedátko - 1 €/den
  • dětské surfové prkno€/den
  • nafukovací matrace do vody - 1 €/den

Běžná cena dvou lehátek a slunečníku na pláži je 9-14 euro/den, dvě sedátka a slunečník od nás vás vyjde na třetinu této částky, přesně na 3 €/den! 

Stačí si objednat v našem e-shopu ZDE alkoholické a nealkoholické nápoje za skutečně levné ceny, do boxu nasypat 2 kila ledu, který od nás dostanete zdarma (při objednávce nápojů nad 10 euro) a chlazené nápoje máte na pláži po celý den. Proč utrácet zbytečně peníze za předražené pití v restauracích na pobřeží, kde pivo 0,4 l stojí i 4 eura a cola s "tunou ledu" jen o něco méně.  

ukazujici-ruka.jpg zákazníci bez dopravy na pláže

Pamatujeme i na zákazníky, kteří mají hotel u pláže* a dopravu na pláž nepotřebují. Jim přivezeme plážovou sestavu "termobox + 2 sedátka + slunečník"  v ceně 5 €/den/sestava a nebudeme si účtovat dopravu, pokud si u nás objednají celou sestavu alespoň na 5 dní**.

A pokud si objednáte nápoje z našeho e-shopu za více než 10 , máte od nás dvoukilový sáček ledu zdarmaNápoje vám samozřejmě, se sestavou sedátek a slunečníku s termoboxem, také přivezeme bez poplatku za dopravu.   

platí pro lokality Maspalomas, Puerto Rico, Amadores, San Augustín

** při zapůjčení vybíráme vratnou kauci ve výši 15 €.

ukazujici-ruka.jpg myslíme i na Vaše děti

Máme pro ně připravené hračky, nafukovací rukávky, stříkací pistole, bábovičky či tolik potřebné lopatičky a hrábě na písek, samozřejmě vše v plastu. Tzv. "dětská sada" obsahuje rukávky, 2 kyblíčky, lopatičku, hrábě, autíčko, míč a stříkací pistolku. 

Zapůjčení "dětské sady" stojí 2 €/den pro zákazníky z dopravou i bez dopravy*. U zákazníků bez dopravy však platí minimální doba zápůjčky 5 dní a "dětská sada" musí být součástí objednávky plážové sestavy. 

* při zapůjčení vybíráme vratnou kauci ve výši 5 €.

A jak si vše potřebné objednáte? Jednoduše! 

Zavolejte nebo pošlete sms na český mobil +420 702 560 575 a nebo na španělský +34 622 241 830 a domluvte s námi vše potřebné. 

Nebo nám zašlete zprávu na mail grancanariaservis.cz@gmail.com.

Při volání na český mobil jsou tyto sazby : při použití na Gran Canaria  sms stojí 1,95 Kč, přijatý hovor 1,65 a odchozí minuta 6,30 Kč, z ČR nám voláte a smskujete za normální český tarif.

ÚHRADA se provádí v hotovosti při doručení. 

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

MLUVÍME ČESKY :-)

Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ a GRANCANARIAFORUM.CZ.

Těšíme se na Vás!

 

Vytisknout