Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální informace, praktické rady

Další aktuální informace najdete ZDE

 

Příspěvky

Dovolená na Gran Canaria po koronakrizi

Na Gran Canaria žijeme a můžeme nejlépe situaci posoudit. Ostrov je podle našeho názoru a zkušeností velmi bezpečný, samozřejmě je nutné dodržovat základní předepsaná hygienická nařízení. 

 

Z Budapešti nyní levně na Gran Canaria

Nedávno se k Polsku přidal i další soused Slovenské republiky, Maďarsko. A ceny zpátečních letenek Budapešť - Gran Canaria nejsou nezajímavé, například pro jednoho dospělého tam a zpět bez velkého kufru stojí cesta 4,5 tisíce korun. 

 

Taurito 4* hotel na týden all inclusive za 613 euro pro 2 s dítětem

Týdenní all inclusive dovolená ve 4* hotelu s dopravou z Krakowa za necelých 30 tisíc korun. ˇUdolí Taurito s písečnou pláží a vodním parkem pro děti. 

 

Na krakovské letiště nyní přímo z Košic, Ružomberka, ale i z Ostravy

Společnost Ryanair rozhýbala trh s letenkami směrem na Gran Canaria. Nyní navíc přibylo přímé spojení z řady slovenských či českých měst na letiště Krakov, odkud se dá na ostrov věčného jara a zpět letět již za 2 tisíce Kč. 

 

Z Berlína levně na Gran Canaria, zpáteční letenka již od necelých 5 tisíc

Norská letecká společnost Norwegian.com zatím nenabízí lety z ČR a tak kdo chce letět na Gran Canaria levně, musí zatím do Mnichova anebo do Berlína. Nyní díky "bitvě" autobusových přepravců na trase Praha - Berlín se doprava na ostrov věčného jara ještě více zlevnila. 

 

Z Krakova levně na Gran Canaria - zpáteční letenka za 2.600 Kč

Nabídka společnosti RYANAIR je fantastická. Z Krakova na Gran Canaria a zpět již od 2,5 tisíc korun, přitom pro mnoho našinců je to do Krakova blíže než do Prahy. Tak proč to nevyužít. Lety začínají již od listopadu 2015. 

 

10 dní v apartmánech Cala Blanca za 820 euro pro dva včetně letenek

Stačí zabrouzdat po internetu, využít informace na našem webu a 10 denní dovolená na písečných plážích ostrova věčného jara se dá zakoupit i za cenu  jen 820 euro pro dva včetně letenky. Chce to jen se nebát, vyrazit sám bez cestovky a neplatit přemrštěné ceny letenek a hotelů

 

Dovolená na Gran Canaria s týdnem na palubě zaoceánské lodi

Stále více turistů přilétá na Gran Canaria, aby v rámci své dovolené poznali nejen krásy ostrova, ale také na palubách zaoceánských lodí navštívili další kanárské ostrovy, nebo portugalskou Madeiru či africké Maroko. Z přístavu v Las Palmas vyplouvá každý víkend několik lodí, které nabízejí svým hostům mimořádný komfort, zajímavé destinace a to vše za vynikající cenu. Stačí jen trochu zapátrat na webu a vydat se na dovolenou, která potěší nejen fanouška lenošení na pláži, ale i "cestovatele" či "objevitele". 

 

10 dní v apartmánech Cura Sol za 880 euro pro dva včetně letenek

Stačí zabrouzdat po internetu, využít informace na našem webu a 10 denní dovolená na písečných plážích ostrova věčného jara se dá zakoupit i za cenu necelých 900 euro pro dva včetně letenky. Chce to jen se nebát vyrazit sám a neplatit přemrštěné ceny letenek a hotelů.

 

Z Bratislavy levně na Gran Canaria

Ryanair startuje koncem března z Bratislavy lety do Madridu a tak se otevírá levná cesta pro dovolenou na Gran Canaria.