Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zapůjčení auta na Gran Canaria

Vážíme si každého zákazníka, ale víme, že ne všechny uspokojí naše nabídka výletů

Pokud se rozhodnete půjčit si auto, využijte nabídku vyhledávače několika kvalitních autopůjčoven (Avis, Europcar, Hertz a dalších), které nabízejí vozy ve velmi dobrém technickém stavu. Kdo zde na ostrově žije ví, že nejsou drahé nebo levné autopůjčovny, ale jen spolehlivá nebo stará a špatně opravovaná auta a pokud s autem vyjedete například do hor, může se vám šetření draze nevyplatit.

Námi nabízené prověřené autopůjčovny nabízejí auta s kvalitním pojištěním, nabídky jsou vždy včetně DPH (IGIC) a nikdo s vámi nebude hrát hru na plnou nebo poloprázdnou nádrž či po vás nebude chtít dokoupení pojistky či další triky.

Převzít si můžete auto na letišti a nebo před Vaším hotelem.

POSTUP : stačí v kolonce "vyzvednutí" napsat místo vašeho ubytování (třeba Playa del Inglés) a počkat až vám systém nabídne volbu. Potom jen zadejte datum a vybírejte.

Upozorňujeme, že společnost Hertz nemá pobočku na jihu Gran Canaria, ale jen v Las Palmas a na letišti Gran Canaria. Dále je nutné počítat s tím, že při zapůjčení auta po Vás bude vyžadována "záruka" ve formě blokace na kreditní kartě. Částka, kterou si půjčovny blokují se pohybuje mezi 100 až 200 euro (tyto blokace vyžadují všechny půjčovny na kanárských ostrovech). 

Pokud tedy preferujete úplnou volnost, vyberte si z nabídky společnosti "rentalcars". 

"Z technických důvodu vyhledávací rámeček od firmy RentalCars bohužel nefunguje v v prohlížeči Opera. Omlouváme se za případné komplikace."