Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tříkilometrová písečná pláž Canteras v Las Palmas

 

Celodenní výlet (9,5 hodiny) do hlavního města kanárských ostrovů s koupáním na pláži Las Canteras, prohlídkou historické čtvrtě či obřího mořského akvária. 

Využijte naši dopravu a užijte si dovolenou na nádherné městské tříkilometrové pláži v Las Palmas. Restaurace, bary, promenáda, písečné sochy, samozřejmě lehátka a slunečníky. To vše najdete na jednom místě na pláži Las Canteras. 

Na jihu Gran Canaria jsou nádherné pláže v Maspalomas či Amadores, ale tříkilometrová kanárská "copacabana" v Las Palmas se rozhodně nedá zahanbit. V zimě to je spíše na procházky, protože na severu ostrova je chladněji, ale v letních či teplých jarních či podzimních měsících je to prostě ráj. Přírodní lávová bariéra se stará o klidnou hladinu zátoky a milovníky šnorchlování upoutá bohatým podmořským životem.  

V rámci výletu absolvujete minimálně hodinovou prohlídku historické čtvrtě s fakultativní návštěvou muzea Kryštofa Kolumba (vstup 4€, děti zdarma) nebo katedrály Svaté Anny (vstup 3€), průjezd přístavem s krátkou procházkou (zaoceánské parníky, nákladní lodě), procházku po promenádě kolem pláže s prohlídkou chodníku slávy a samozřejmě minimálně šest hodin na písečné pláži s koupáním.

Volný čas strávený na pláži můžete zpestřit návštěvou nedalekého obřího mořského akvária (vstup 25€, děti 17,50€) nebo obchodního centra (Primark, Zara, Mango, Stradivarius, Bata, Cortefiel etc).  Na závěr výletu Vás odvezeme zpátky do Vaší destinace.

Pláž Las Canteras nabízí veškerý komfort, v její blízkosti jsou luxusní hotely a tak je vždy uklizená, s čistými lehátky a samozřejmostí jsou sprchy či slunečníky. 

K návštěvě pak lákají restaurace, kavárny, obchůdky a bary hned na promenádě pláže, vzdálené doslova jen pár metrů. Po celé pláži je průzračné moře, oceněné tzv. modrou vlajkou EU za čistotu a bezpečnost. Pláž poskytuje naprostý komfort a je v běžnou denní dobu zajištěna pracovníky španělského Červeného kříže. 

ODJEZDY 365 dní v roce podle času Vaší snídaně, ale nejpozději v 9 hodin. Návrat do hotelu za 9 až 9,5 hodiny.

CENA celkem za auto tam a zpět : 

San Augustín 115 €
Maspalomas/Meloneras/C.International 115 €
Playa del Inglés 115 €
Puerto Rico/Amadores/ANFI 120 €
Taurito/Mogán 125 €

Cena je za auto (osobní auto s kapacitou 1 až 4 osoby). Auto je určené pouze pro vás.

Cestovní kanceláře obdobné výlety nenabízejí. 

Zdůrazňujeme, že cena není za jednu osobu, ale vždy za auto.

S námi nemusíte čekat na zastávce a v přeplněném autobusu a horku se vracet do hotelu. Přijedeme s klimatizovaným vozem pro Vás v čas a na místo, které si určíte

ÚHRADA dopravy se provádí v hotovosti k rukám řidiče a českého průvodce znalého ostrova v jedné osobě smiley

Maximální POČET OSOB v osobním autě : 4.

Máme řešení i pro skupinu 5 - 8 osob. Vypravíme 2 osobní auta a z ceny druhého Vám slevíme 10%. 

Myslíme i na Vaše děti a máme pro ně HOMOLOGOVANÉ AUTOSEDAČKY

  • dětský zádržný bezpečností systém pro skupinu 0+ (od 0 do 13 kg) - foto
  • autosedačka pro skupiny 1+2+3 (od 9 do 36 kg)- foto
  • dětský podsedák pro skupinu 2+3 (od 15 do 36 kg) - foto
  • nebojte se, na výlety jezdí s námi i děti od 6 měsíců věku 

REZERVACE je jednoduchá. Zavolejte nebo pošlete sms na český mobil 702 560 575, z ČR nám voláte a smskujete za normální český tarif.

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

MLUVÍME ČESKY :-) Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ a GRANCANARIAFORUM.CZ

Při rezervaci e-mailem zašlete zprávu na e-mail grancanariaservis.cz@gmail.com ve formě : jméno, kontaktní telefon, požadovaný termín, místo a název ubytování a počet osob. 

Těšíme se na Vás!

Vytisknout

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář