Jdi na obsah Jdi na menu
 


Puerto Rico a Puerto Mogán, lodí z Mogán do Puerto Rico

p6163029_resize.jpg

Odvezeme Vás z Vašeho hotelu do přístavu Puerto Rico. Pro odjezdy z Maspalomas a Las Palmas přidáme prohlídku Meloneras a majáku FARO.

Projdeme si přístav Puerto Rico, navštívíme vyhlídku nad městem, přístavem, shlédneme údolí Tauro a majestátní hory. Výhledy na přístav, ale i do hor ve středu ostrova, jsou nádherné, k vidění je i sousední ostrov Tenerife s nejvyšší horou Pico de Teide. Dále pojedeme silnicí po strmých úbočích nad mořem do přístavu Puerto Mogán (dočasně uzavřena).  

Prohlédnete si celý přístav Puerto de Mogán, jeho starou i novou část, navštívíte vyhlídku nad městem (fakultativně), projdete se malebnými uličkami, kolem hospůdek, obchůdky, nahlédnete do tajů rybářských člunů vyplouvajících každý večer na rybolov, projdete si opravnu lodí na molu nebo jen tak prostě houskou nakrmíte ryby v přístavu.

V 60. letech byl Mogán jen kamenitá pláž a několik domků, než rodinu z britských ostrovů napadlo úžinu přehradit a vytvořit zde malý přístav. Malebné úzké uličky, mosty nad kanály, typicky kanárské bílé domky s barevnými okenicemi, kýčovití trpaslíci na předzahrádkách apartmánových domů, to vše je dnes přístav Mogán. 

Tak jako řada jiných míst i Mogán si prošel turistické "vylepšení". V nově postavené části naleznete řadu příležitostí k nákupům a také krásnou písčitou pláž s půjčovnou lodí, skluzavek či nabídkou svezení na vodních skútrech. Na písčité pláži můžete vyzkoušet koupání v chráněném zálivu. 

Zpátky pojedete sami asi 40 minut lodí podél pobřeží z přístavu Mogán do přístavu Puerto Rico, kde budeme čekat s autem a odvezeme Vás do Vaší destinace. Lístky na loď se kupují přímo na lodi a stojí cca 8 euro na osobu. Loď má prosklené dno a z její paluby lze sledovat nádherné skalnaté pobřeží, které jinak neuvidíte. 

Odjezd na výlet je kdykoliv v průběh dne, je ale nutné pamatovat, že poslední loď z přístavu Mogán odjíždí v 17:15 hod.. 

ORGANIZACE VÝLETU

Na výlet doporučujeme pohodlnou obuvteplejší oblečení na loď (zejména v měsících říjen - březen).

Balená  voda je během výletu pro všechny zdarma, netahejte se s ní z hotelu!

Je-li součástí výletu návštěva pláže (Mogán, duny Maspalomas, pláž Las Canteras nebo jiné), je po dohodě možné koupání. Zeptejte se nás na možnost zapůjčení skládacích lehátek a slunečníků

Vezměte si sebou nabíječku na telefon, foťák nebo kameru. Na výletu je možnost dobití baterií. 

ODJEZDY každý den z Vaší destinace od 9 do 14 hodin (poslední loď odjíždí z Puerto Mogán v 17:15, před tím v 16:15, 15:15 až 10:15 hodin). Výlet trvá minimálně 4 hodiny.

CENA za auto : 

destinace cena za cestu tam a zpět
Maspalomas, Playa del Inglés, Meloneras 49 €
San Augustín 49 
Amadores, Puerto Rico, ANFI 49 
Taurito, Mogán 49 
Las Palmas  86 


Ceník je platný pro objednávky od 1.3.2023

Cena je za auto (osobní auto s kapacitou 1 až 4 osoby). Auto je určeno pouze pro vás

Zdůrazňujeme, že cena není za jednu osobu, ale vždy za auto. 

ÚHRADA výletu se provádí v hotovosti k rukám řidiče a českého doprovodu  znalého ostrova v jedné osobě. 

Maximální POČET OSOB v osobním autě : 4.

Máme řešení i pro skupinu 5 - 8 osob. Vypravíme 2 osobní auta a z ceny druhého Vám slevíme 10%. Chcete-li poznat ostrov se svými přáteli či známými z dovolené, domluvte se a ušetřete

Pro skupinu více než 8 osob vypravíme autobus, cena je odvislá od počtu cestujících, informujte se u nás, zpracujeme vám cenovou nabídku. 

Myslíme i na Vaše děti a máme pro ně HOMOLOGOVANÉ AUTOSEDAČKY

  • dětský zádržný bezpečností systém pro skupinu 0+ (od 0 do 13 kg) - foto
  • autosedačka pro skupiny 1+2+3 (od 9 do 36 kg)- foto
  • dětský podsedák pro skupinu 2+3 (od 15 do 36 kg) - foto
  • nebojte se, na výlety jezdí s námi i děti od 6 měsíců věku 

REZERVACE je jednoduchá. Zavolejte nebo pošlete sms na český mobil +420 702 560 575, z ČR nám voláte a smskujete za normální český tarif.

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

MLUVÍME ČESKY :-)

Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ a GRANCANARIAFORUM.CZ

Při rezervaci e-mailem zašlete zprávu na e-mail grancanariaservis.cz@gmail.com ve formě : jméno, příjmení, kontaktní telefon, hotel, požadovaný termín, počet osob. 

Těšíme se na Vás!

Vytisknout

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář