Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gran Canaria - Grilovací párty pod Roque Nublo

p1054975_resize.jpg

Výlet je dočasně zrušen. 

Z důvodů pandemie koronaviru a hygienických nařízení je využití grilovacích kempů dočasně omezeno. 

Půldenní výlet

Z místa Vašeho ubytování vyjedeme směr nejvyšší hory ostrova, zastavíme se na vyhlídce s nádherným pohledem zpět na moře, duny a celou oblast Playa del Inglés, Maspalomas a Meloneras a budeme pokračovat údolím "tisíce palem" přes horské město až do nejvyšších partií ostrova (platí pro destinace Maspalomas, pro lokality Puerto Rico a Mogán je výjezd do hor přes městečko Mogán). Kousek za Oblačnou skálou Roque Nublo (se zastávkou na fotografování) dojedeme do místa, kde se tradičně setkávají obyvatelé Gran Canaria a užívají si zde tradici jim tak vlastní - grilování a bohaté stolování

Po příjezdu vás pohostíme sklenkou šampaňského a než se nám rozhoří uhlí a připravíme první várku jídla k ochutnání, budeme mít možnost ochutnat zeleninu nebo ovoce kanárské provenience. Postupně si budeme připravovat kuřecí maso, ryby a krevety. K pití bude k dispozici minerální voda, pivo, víno či šampaňské. 

V průběhu grilování, které nám zabere asi 2 hodiny, je možnost krátkých vycházek po okolí v nádherném jehličnatém lese, tak nezvyklému v nadmořské výšce kolem 1.700 metrů. 

Po grilování bude následovat zastávka na vyhlídce na nejvyšší hoře Gran Canaria - Pico de Las Nieves - ve výšce jen pár metrů pod 2 tisíci metry. Za příznivého počasí je nádherná viditelnost na nejvyšší horu celého Španělska - Pico de Teide na sousedním ostrově Tenerife, dále na momumentální skály Roque Nublo či Bentayaga a na celou oblast jihu ostrova s dunami, mořem a majákem v Maspalomas. K dispozici budete mít zdarma dalekohled. 

Zpáteční cesta začne zastávkou u raritního skladiště ledu a bizarního skalního útvaru připomínajícího Pravčickou bránu. Dále budeme pokračovat s několika zastávkami na focení severní části ostrova a přístavu v Las Palmas zpět do místa Vašeho hotelu. Po cestě jako bonus navštívíme ještě sopečný kráter. Návrat zhruba po šesti hodinách. 

ORGANIZACE VÝLETU

Upozorňujeme, že v letních měsících (červen - září) může být grilování úřady z důvodu velkého sucha a nebezpečí vzniku požáru zakázáno. 

Na výlet doporučujeme pohodlnou obuv a teplejší oblečení (zejména v měsících říjen - březen).

Balená  voda je během výletu pro všechny zdarma, netahejte se s ní z hotelu!

Vezměte si sebou nabíječku na telefon, foťák nebo kameru. Na výletu je možnost dobití baterií. 

ODJEZDY podle času vaší snídaně, oběda nebo večeře. Výlet trvá minimálně 6 hodin, pro lokality Taurito a Mogán o 30 minut více. 

Minimální počet účastníků : 2

CENA za osobu : 

destinace  cena za osobu/2-3 osoby cena za osobu/4-8 osob
Maspalomas, Playa Inglés 38 € 29 
San Augustín, Meloneras 38  29 
Pto Rico, Amadores, ANFI 42  33 
Taurito/Pto Mogán 44  35 
Las Palmas  44  35 

Cena je za osobu (osobní auto s kapacitou 1 až 4 osoby nebo 2 osobní auta s kapacitou 4+4 osoby). Cestovní kanceláře obdobné výlety nenabízejí. 

Zdůrazňujeme, že cena není za auto, ale za jednu osobu.

Upozorňujeme, že v období od poloviny června do poloviny září je rozdělávání ohňů v horách úředně zakázáno a výlet není možné realizovat. 

ÚHRADA výletu se provádí v hotovosti po skončení výletu k rukám řidiče a českého doprovodu znalého ostrova v jedné osobě :-). 

Pro skupinu více než 8 osob vypravíme mini/autobus, cena je odvislá od počtu cestujících.  Informujte se u nás, zpracujeme vám cenovou nabídku. 

Myslíme i na Vaše děti a máme pro ně HOMOLOGOVANÉ AUTOSEDAČKY

  • dětský zádržný bezpečnostní systém pro skupinu 0+ (od 0 do 13 kg) - foto
  • autosedačka pro skupiny 1+2+3 (od 9 do 36 kg)- foto
  • dětský podsedák pro skupinu 2+3 (od 15 do 36 kg) - foto
  • nebojte se, na výlety jezdí s námi i děti od 6 měsíců věku 

REZERVACE je jednoduchá. Zavolejte nebo pošlete sms na český mobil +420 702 560 575, z ČR nám voláte a smskujete za normální český tarif.

Využijte SKYPE : Grancanariaservis.cz a domluvte vše potřebné. 

MLUVÍME ČESKY :-)

Jsme i na facebooku Grancanariaservis.CZ a GRANCANARIAFORUM.CZ

Při rezervaci e-mailem zašlete zprávu na e-mail grancanariaservis.cz@gmail.com ve formě : jméno, příjmení, kontaktní telefon, požadovaný termín, název hotelu a počet osob.  

Těšíme se na Vás!

fotografie6109_resize.jpg

fotografie6120_resize.jpg

fotografie6116_resize.jpg

fotografie6122_resize.jpg

 

Vytisknout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář