Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názorů našich zákazníků si velice vážíme

10. 8. 2014

Našich zákazníků si velice vážíme a tak jsme pro Vás připravili možnost se k našim službám v diskuzi pod tímto článkem vyjádřit.

Uvítáme vše, co nám pomůže naše služby připravit pro Vás, pro zákazníky,  co nejlépe. Uvítáme každý podnět ke zlepšení naší práce, každý nápad na nový výlet či službu, kterou by naši zákazníci mohli ocenit. A nebudeme se bránit ani pochvale :-). 

 

Těšíme se na Vaše názory. 

Daniela a Karel

 

Vytisknout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NEJLEPŠÍ VÝLET, CO JSME KDY ZAŽILI

(Kristýna a Víťa, 7. 6. 2018 20:17)

Dobrý den všem, pokud právě přemýšlíte zda zvolit výlet skrze grancanariaservis, tak Vám to rovnou ulehčíme. Nejsme lidé, kteří by milovali hojné nahnání ovcí do rozpáleného autobusu, kde ani nic neslyšíte a na povel vás vypustí. Proto jsme volili celodenní výlet s Karlem a musíme s čistým svědomím říci, že to byla nejlepší volba. Jsme mladí lidé a popravdě s panem Karlem jsme se cítili, jako se strejdou. Pan Karel je boží. Má neuvěřitelné znalosti a neuvěřitelný všeobecný přehled, kterým nás naprosto ohromil. Hltali jsme každé jeho slovo. Na to, jak byl výlet dlouhý, tak to vůbec nebyla žádná otrava, ba naopak to byl úžasný den, který nás velmi obohatil a velmi nás bavil. Pan Karel má výborný a zajímavý projev. Cesta autem byla pohodlná a v autě bylo velmi příjemně. Pokud chcete vědět a vidět věci, které by jste jinde jen těžko získali, obraťte se na grancanariaservis. Budete spokojeni. Vám pane Karle moc děkujeme a brzy na shledanou.

Re: NEJLEPŠÍ VÝLET, CO JSME KDY ZAŽILI

(Karel GranCanariaServis, 14. 8. 2018 15:26)

Děkujeme za slova chvály, moc nás potěšila. Věříme, že si ještě najdete cestu na náš nádherný ostrov a že se ještě setkáme.

Děkujeme za perfektní dovolenou

(Eva a Zdeněk Mikelovi, 3. 6. 2018 18:57)

Jsou to už tři týdny,co jsme se vrátili z dovolené na Gran Canarii.Před cestou jsme se dohodli s p. Karlem na dvou celodenních výletech po ostrově.O ostrově jsme neznali téměř nic,ale po dvou dnech prožitých s p.Karlem máme pocit,že víme o ostrově téměř vše.Viděli jsme všechna zajímavá místa.Celou cestou nás provázel skvělý podrobný výklad o ostrově a o místech ,které jsme navštívili.Procestovali jsme hodně zemí,ale lepšího průvodce jsme nikdy neměli.Velice děkujeme za perfektní servis a doporučujeme všem ostatním,kteří navštíví tento nádherný ostrov.

Re: Děkujeme za perfektní dovolenou

(Karel GranCanariaServis, 5. 6. 2018 13:35)

Děkujeme převelice za slova chvály, jsme velice rádi, že jste i naší zásluhou prožili příjemnou dovolenou na našem krásném ostrově. Věříme, že se na Ostrově věčného jara ještě někdy shledáme. Karel

Dva zajímavé výlety s Karlem - perličky našeho pobytu

(Pavel Novotný, 5. 12. 2017 14:29)

Zpestřili jsme si naši týdenní dovolenou s přáteli na Gran Canarii objednáním předem dvou výletů od vás. A nelitujeme. Bylo to moc fajn, zajímavé a poučné. Karel je sečtělý, hodně toho ví (a nejen o Gran Canarii) a hlavně to umí podat. Jeho vyprávění je plynulé, příjemné a obvykle i graduje zápletkou.
Ve srovnání se španělsky či anglicky hovořícími průvodci - Karla se ptali a rozuměli mu všichni z naší skupinky (i ti, co tak dobře nehablají nebo nespíkají), takže jsme neztráceli čas překladem a dozvěděli jsme se toho x krát víc.
Díky moc.

Re: Dva zajímavé výlety s Karlem - perličky našeho pobytu

(Karel GranCanariaServis, 2. 1. 2018 15:11)

Nejprve popřeji všem Účastníkům zájezdu vše nejlepší do Nového roku! A připojím velké poděkování za Vaši pochvalu, ale především za super společnost během našich cest. Nashledanou na Gran Canaria!

Nejhezčí den naší dovolené

(Chlumečtí, 6. 10. 2017 11:55)

Nedá mně to, abych se také nepřipojil k pochvale a poděkování za krásný výlet s procházkou. Přechod hřebene z Cruz de Tejeda do Artenary byl neskutečným zážitkem i pro nás starší a naprosto bezchybná organizace celého celodenního výletu a vyčerpávající informace od pana Karla vedly k naší obrovské spokojenosti. Škoda, že už nebyl čas objednat si nějaký další podobný výlet. Díky, zdraví Alena a Vít z Jílového

Re: Nejhezčí den naší dovolené

(Karel GranCanariaServis, 7. 10. 2017 13:13)

Děkuji za pochvalná slova. Jsem velmi rád, že se výlet s trekem líbil, i když nám organizaci trochu naboural lesní požár v horách. Věřím, že se na náš ostrov ještě vrátíte a již teď se těším na další setkání. Karel

Další skvělá dovolená

(Jakub a Veronika, 14. 7. 2017 21:53)

Na přelomu června a července jsme podruhé a určitě ne naposledy, navštívili úžasný ostrov jménem Gran Canaria. Téměř dva týdny dovolené ze při plánování zdály jako dostatečné, nakonec to však bylo málo. I tentokrát jsme si zpestřili dovolenou výlety. Poznali jsme města jako San Bartolomé, Fátaga, Santa Lucia a na Panorama Tour zase neskutečné výhledy. A k tomu všemu tu byl zajímavý výklad pana Karla, na kterého se navíc můžete v případě potřeby obrátit snad s jakýmkoliv dotazem a on vám ho bez problému zodpoví.

Ukázal jste nám kus Gran Canarie, o kterém jsme někdy před rokem neměli ani tušení a který nám neskutečně učaroval. Že se na ostrov někdy vrátíme, je snad jasné, jen je svět bohužel veliký a budeme chtít poznat také jiné jeho části a tak to třeba nebude hned další rok.

Mockrát děkujeme za všechno, doufáme, že se ještě někdy potkáme!

Re: Další skvělá dovolená

(Karel GranCanariaServis, 23. 7. 2017 13:01)

Jsme rádi, že se Vám na Gran Canaria líbilo a že se chcete jednou vrátit, i tak trochu kvůli nám. Lepší "vysvědčení" naší práce nám nemůžete dát. Díky. Karel

Výlet s paní Danielou

(Zdeňka a Bedřich Crhovi, 10. 4. 2017 22:39)

Letos jsme v posledním březnovém týdnu strávili 8 dní na Gran Canarii a nechtěli jsme jenom odpočívat u bzénu, ale i něco vidět. Přihlásili jsme se na celodenní výlet autobusem do vnitrození ostrova, ale k našemu velkému zklamání se výlet pro malý zájem nekonal. O to větší radost jsme měli, když jsme zcela náhodou dostali tip na služby pana Karla a Daniely a výlet na nejvyšší horu Gran Canarie, kávička v "piknikovém lesíku" ve výšce 1603 m nad mořem, návštěva vinařství a vůbec celý den s mnoha informacemi o životě na ostrově jsme si s paní Danielou a další mladou dvojicí z Česka nádherně užili.
Díky a pokud se na ostrov vrátíme, rádi Vaše služby znovu využijeme.

Re: Výlet s paní Danielou

(Daniela GrancanariaServis, 11. 4. 2017 18:36)

Děkuji Vám za pochvalu, ta je vždy takovou sladkou tečkou za každým výletem. Půldenní výlet Střecha Gran Canaria je můj nejoblíbenější a to nejen kvůli tomu vinařství a kávě :-). I já Vám děkuji za příjemnou společnost a těším se zase někdy na shledanou. Daniela

Děkujeme

(Cápalovi, 30. 3. 2017 20:40)

Počátkem března jsme uskutečnili cestu na Gran Canarii. I když jme cestovali po vlastní ose a jen s "batůžky", tak služby pana Karla předčily nabídky renomovaných cestovních kanceláří. Doprava z a na letiště, nákup, šestihodinový výlet +, s erudovaným komentářem nám i dětem dal mnohem a mnohem více než renomovaný "BEDEKR". Již před odjezdem nám byl Karel nápomocen při plánování cesty a poskytl řadu užitečných informací.
Všem doporučujeme a díky za super dovolenou.
Hned bychom se vrátili.

Re: Děkujeme

(Karel GranCanariaServis, 11. 4. 2017 18:31)

Zdravím Vás z Gran Canaria a děkuji za slova chvály. Snad jste neměli "zpátečku" moc dlouhou a nezlobili děti :-). Budeme samozřejmě velmi rádi, když budete naše služby "šířit" mezi svými známými, reference od spokojených zákazníků jsou vždy tou nejlepší reklamou. A pokud budete někdy přemýšlet o návratu, jak píšete, neváhejte ani minutu a napište. Hezký den a těším se na shledanou. Karel

To jsem měl zas jednou dobrý nápad...

(Adámkovi, 10. 3. 2017 10:45)

Začátkem března jsme se rozhodli zpestřit si pobyt na Gran Canarii dvěma výlety s Grancanariaservis, který jsem objevil čistě náhodou při plánování náplně dovolené. Nabídka vypadala poutavě a dnes mohu s nadšením konstatovat, že skutečnost předčila naše očekávání. Vše, co je psáno níže, je pravda, byli jsme ohromně spokojení, přestože první den nám nepřálo počasí na plánovanou horskou túru, ale vzhledem k tomu, že jsme měli objednávky dvě, prohozením se vše vyřešilo k naprosté spokojenosti. Pan Karel je studnice vědomostí, a rozhodně vám poskytne více informací a zprostředkuje více zážitků, než výlet zprostředkovaný CK. Děkujeme, doporučujeme, rádi vzpomínáme, hned bychom jeli zpět.....

Re: To jsem měl zas jednou dobrý nápad...

(Karel GranCanariaServis, 17. 3. 2017 20:03)

Zdravíme z Gran Canaria. Jsme vždy rádi, když můžeme společnými silami porazit zimní nevyzpytatelné počasí a přispět tak k příjemnému průběhu dovolené. Děkujeme za pochvalu a věříme, že se ještě někdy na našem ostrově setkáme.

Velká pochvala

(Bejdákovi, 4. 12. 2016 22:21)

V polovině listopadu jsme měli možnost navštívit ostrov Gran Canaria a absolvovat výlet s panem Karlem. Byl to opravdu perfektní zážitkem, nejen, že jsme viděli spoustu zajímavých míst, ale také jsme se dozvěděli vše co nás zajímalo. Neexistovala odpověď na naše všetečné otázky, kterou by pan Karel nevěděl :-). Opravdu všem doporučujeme využít služby pana Karla a jeho ženy.

Bejdákovi, Bor

Re: Velká pochvala

(Karel GranCanariaServis, 3. 1. 2017 23:42)

Listopad je už tak dávno :-) ne teď vážně ... děkujeme za pochvalu, vždy nás velmi potěší a získáme náboj pro další práci. A k těm všetečným otázkám? Určitě se najdou bílá místa v našich znalostech, ale snažíme se je stále odstraňovat. Přejeme vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví a pohodu. Věřím, že se ještě u nás sejdeme. Karel

Pohoda a profesionalita

(Vráťa, 12. 12. 2016 14:40)

Prožili jsme s manželkou, díky i vám, na Gran Canaria krásný týden. Vaše služby jsou nejen profesionální, ale i i velmi milé, příjemné a oba překypujete ochotou. Každému, s klidným svědomím, mohu vaše služby doporučit. Moc vám děkujeme:

Re: Pohoda a profesionalita

(Karel GranCanariaServis, 3. 1. 2017 23:39)

Velmi děkujeme za pochvalu a přejeme vše nejlepší do nového roku. Vánoce byly trochu hektické, přeci jen, na Gran Canaria přijíždí stále více a více Čechů a tak máme malé zpoždění s odpovědí :-). Jsme rádi za každá slova chvály a věříme, že se ještě u nás na ostrově věčného jara sejdeme. Daniela a Karel