Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názorů našich zákazníků si velice vážíme

10. 8. 2014

Našich zákazníků si velice vážíme a tak jsme pro Vás připravili možnost se k našim službám v diskuzi pod tímto článkem vyjádřit.

Uvítáme vše, co nám pomůže naše služby připravit pro Vás, pro zákazníky,  co nejlépe. Uvítáme každý podnět ke zlepšení naší práce, každý nápad na nový výlet či službu, kterou by naši zákazníci mohli ocenit. A nebudeme se bránit ani pochvale :-). 

 

Těšíme se na Vaše názory. 

Daniela a Karel

 

Vytisknout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(Ivo Novák, 13. 8. 2019 9:05)

Cestování s Karlem bylo skvělé !!!Vřele doporučuji.Novákovi z Náchoda,CZ

Re: pochvala

(Karel GranCanariaServis, 20. 8. 2019 1:15)

díky moc!! Pochvala vždy potěší. Snad se ještě vrátíte.

Gran tour a nádherným trekem

(Martin Pleva, 29. 7. 2019 11:12)

Zdravím. Musím, ale opravdu rád, se přidat ke všem slovům chvály. Pan Karel je skutečně neuvěřitelný (v dobrém slova smyslu) a to s jakým zapálením vypráví, se musí opravdu zažít. Náš kombinovaný výlet s celodenním poznávacím okruhem Gran tour a nádherným trekem k "Oblačné skále" Roque Nublo neměl chybu. I snaha pana Karla nám dopřát na přání krátké zvlažení na některé z pěkných "klidnějších" pláží skoro dopadlo, bohužel změna počasí nám k večeru toto překazila. I tak nám byla jedna nedaleká klidná, pěšky dostupná pláž doporučena a tu jsme také nakonec během pobytu navštívili - krásný černý písek, naprostý klid a nádherné útesy po krajích. Ještě jednou děkujeme panu Karlovi a přejeme mu mnoho spokojených klientů a především hodně zdraví i životního elánu.

Re: Gran tour a nádherným trekem

(Karel GranCanariaServis, 11. 8. 2019 20:39)

Díky moc za pochvalu. Jsem rád že se naše utajená pláž líbila. Věřím, že se ještě vrátíte!

celodenny vylet po ostrove

(Lenka a spol, 24. 3. 2019 21:18)

Na celodenny vylet s p. Karolom sme sa dostali po 9.dnoch nasho samostatneho objavovania ostrova. Vtedy sme si mysleli, ze uz mame asi tak vsetko hlavne, co sa dalo na Gran Canarii vidiet pozrete a ze uz nas asi nic neprekvapi. Po 10 minutach v aute s Karolom sme pochopili, ze dva dni do odjazdu co nam zostavaju nam nepostacia. Uzasne bolo, ze p.Karol prisposobil program aj trasu presne podla nasich zelani a vedel odpovedat na vsetko, co sme boli zvedavi. Vydrzal nam rozpravat od rana az do neskoreho vecera. Cely vylet bol pre nas velky zazitok, dozvedeli sme sa detaily, ktore sme nepochopili z informacnych tabul a dalsie informacie, na ktore sme nenasli inde odpovede. Je hrdym obyvatelom a lasku k ostrovu preniesol aj na nas. Ak sa vratime, urcite si dohodneme dalsi vylet. Vrelo odporucame, ale objednajte sa v predstihu, aby ste mali volny termin. Dakujeme.

Re: celodenny vylet po ostrove

(Karel GranCanariaService, 1. 5. 2019 11:23)

Velmi děkujeme za pochvalu, nic si nedělejte z toho, že jste ostrov za 9 dní nepoznali. Jezdil jsem sem více než 20 let a nyní tady 8 let žiji a stále je co objevovat :-)

Tak někdy zase u nás nashledanou :-)

Super služby

(Eva Rollerova, 25. 2. 2019 12:45)

Jeli jsme s panem Karlem na dva celodenní výlety, a také odvoz a dovoz z letiště a na další dvě místa. Vše perfektně fungovalo, předčilo naše očekávání. Děkujeme a vřele doporučujeme !!!
Eva a Sára

Re: Super služby

(Karel GranCanariaServis, 22. 3. 2019 19:00)

Výborná společnost mne vždy vyburcuje k lepšímu výkonu :-) teď vážně, jsem rád, že se výlety líbily a že jste si náš ostrov zamilovaly a určitě se na něj vrátíte. Přeji mnoho klidných dnů a těším se na setkání.

Úžasný výlet

(Michaela Svobodová, 9. 1. 2019 20:09)

Moc děkujeme za skvělý výlet na střechu Gran Canaria. Pan Karel je úžasný průvodce, dozvěděli jsme se spoustu informací. Skvělý servis, rozhodně doporučujeme!

Moc hezký zážitek, děkujeme!

Re: Úžasný výlet

(Karel GranCanariaServis, 14. 1. 2019 23:03)

Díky moc za pochvalu!! Přálo nám počasí a to je výlet vždy perfektní :-). Střecha Gran Canaria je můj oblíbený výlet, taková Gran Canaria v kostce :-). Vidíme vše, lesy, údolí, hory, pobřeží, krátery, skály a vše ostatní :-))). Ještě jednou díky!

Opět další spokojení výletnici :-)

(Horáková L., 30. 9. 2018 20:39)

Na začátku září jsme s panem Karlem absolvovali výlet Střecha GC a jako všichni zde jsme s výletem byli velice spokojení. Pan Karel měl výlet připravený do nejmenších detailů a jeho výklad je skvělý, navzdory množství obsahu velmi poutavý a odnesli jsme si z něho spoustu informací, které námi neprotekly jen tak jedním uchem tam, druhým ven. Musíme ale také vyzdvihnout to, co jsme se tu ještě nedočetli:

Za prvé to jsou webové stránky, a to nejen tyto, ale také bratrské GC Fórum. Stránky jsou moc hezky udělané, pravidelně a pečlivě aktualizované (!) a přehledné. I když možná člověk v první chvíli neví, kam dřív kliknout, důležité informace jsou dobře zdůrazněné a vhodně se opakují a díky rozcestníkům se člověk rychle zorientuje.

Za druhé bych chtěla vyzdvihnout naprosto skvělou komunikaci s panem Karlem. Velmi příjemně mě překvapilo, jak pohotově odpovídá na e-maily, byla jsem připravená trpělivě čekat, předpokládala jsem totiž, že pan Karel bude převážnou část dne na cestách v terénu a za volantem. Ovšem i v terénu si p. Karel našel čas trpělivě odpovídat a domlouvat další výlety. Další komunikace přes SMS (příp. přes WhatsApp zprávy) byla taktéž úžasně rychlá a plynulá.

Děkujeme!

Re: Opět další spokojení výletnici :-)

(Karel GranCanariaServis, 14. 1. 2019 23:00)

Děkujeme moc za pochvalu a omlouváme se za trochu pozdní odpověď. Jsme moc rádi, že se výlet líbil a přežili jste nával informací :-). Děkujeme i za pochvalu, týkající se našich webů. Jejich udržování je náročné na čas, který nám tak trochu chybí. A také trochu omezené kapacitou hostingu, což nám neumožňuje dávat na weby všechny aktuální fotografie, najdete je tedy "jen" na našem facebooku.

Věříme, že jste nebyli na Gran Canaria naposledy a těšíme se na další setkání.

pochvala

(Ivana, 28. 8. 2018 17:11)

Byli jsme na Graan Canarii v letovisku San Augustin letos v červnu.Objednali jsme si výlet od pana Karla z jeho nabídky a byli jsme moc spokojeni.Ve stanovený čas nás vyzvedl u hotelu,cestou nám o všem povídal a na naše dotazy vždy věděl odpověď.Odpadá čekání na neukázněné spolucestující a zastávky u všech hotelů než se vůbec vyjede.Nikde není spousta lidí jako když se tam nahrne celý autobus.
Škoda,že taková služba není všude.Panu Karlovi s manželkou přeju hodně spokojených návštěvníků,i když ho CK nemají moc rádi,protože jim kazí jejich výlet,ale i když jsme byli jenom dva tak nás to přišlo stejně levněji než z CK.Iva

Re: pochvala

(Karel GranCanariaServis, 9. 9. 2018 15:09)

Děkujeme za pochvalu. Vždy jsme rádi, když návštěvníci našeho ostrova odjíždějí spokojení. Ano, máte pravdu, masovou turistiku nemilujeme a vypadá to, že je to oboustranné :-). I když CK si neuvědomují, že máme přeci stejný zájem, tedy spokojené návštěvníky a že v našem objemu zákazníků jim nikdy nemůžeme být konkurencí. Tak zase někdy nashledanou u nás na GC!

Doporucuji i pro teenagery☺

(Petr Krása s rodinou, 27. 2. 2018 16:35)

Rad bych nasel neco, cim bych prispel k zlepseni sluzeb p. Karla a jeho pani, ciste pochvaly totiz nemam v recenzich moc rad - jsou vetsinou "podezrele".
Omlouvam se vam vas mili ctenari, zklamu vas - tenhle servis zvlast pro cesky mluvici turisty je fakt dobrej

Re: Doporucuji i pro teenagery☺

(Karel GranCanariaServis, 11. 3. 2018 17:21)

Nějaká chybka by se určitě našla, ne že ne, ale i tak díky za pochvalu. Někdy u nás zase nashledanou.

NEJLEPŠÍ VÝLET, CO JSME KDY ZAŽILI

(Kristýna a Víťa, 7. 6. 2018 20:17)

Dobrý den všem, pokud právě přemýšlíte zda zvolit výlet skrze grancanariaservis, tak Vám to rovnou ulehčíme. Nejsme lidé, kteří by milovali hojné nahnání ovcí do rozpáleného autobusu, kde ani nic neslyšíte a na povel vás vypustí. Proto jsme volili celodenní výlet s Karlem a musíme s čistým svědomím říci, že to byla nejlepší volba. Jsme mladí lidé a popravdě s panem Karlem jsme se cítili, jako se strejdou. Pan Karel je boží. Má neuvěřitelné znalosti a neuvěřitelný všeobecný přehled, kterým nás naprosto ohromil. Hltali jsme každé jeho slovo. Na to, jak byl výlet dlouhý, tak to vůbec nebyla žádná otrava, ba naopak to byl úžasný den, který nás velmi obohatil a velmi nás bavil. Pan Karel má výborný a zajímavý projev. Cesta autem byla pohodlná a v autě bylo velmi příjemně. Pokud chcete vědět a vidět věci, které by jste jinde jen těžko získali, obraťte se na grancanariaservis. Budete spokojeni. Vám pane Karle moc děkujeme a brzy na shledanou.

Re: NEJLEPŠÍ VÝLET, CO JSME KDY ZAŽILI

(Karel GranCanariaServis, 14. 8. 2018 15:26)

Děkujeme za slova chvály, moc nás potěšila. Věříme, že si ještě najdete cestu na náš nádherný ostrov a že se ještě setkáme.

Děkujeme za perfektní dovolenou

(Eva a Zdeněk Mikelovi, 3. 6. 2018 18:57)

Jsou to už tři týdny,co jsme se vrátili z dovolené na Gran Canarii.Před cestou jsme se dohodli s p. Karlem na dvou celodenních výletech po ostrově.O ostrově jsme neznali téměř nic,ale po dvou dnech prožitých s p.Karlem máme pocit,že víme o ostrově téměř vše.Viděli jsme všechna zajímavá místa.Celou cestou nás provázel skvělý podrobný výklad o ostrově a o místech ,které jsme navštívili.Procestovali jsme hodně zemí,ale lepšího průvodce jsme nikdy neměli.Velice děkujeme za perfektní servis a doporučujeme všem ostatním,kteří navštíví tento nádherný ostrov.

Re: Děkujeme za perfektní dovolenou

(Karel GranCanariaServis, 5. 6. 2018 13:35)

Děkujeme převelice za slova chvály, jsme velice rádi, že jste i naší zásluhou prožili příjemnou dovolenou na našem krásném ostrově. Věříme, že se na Ostrově věčného jara ještě někdy shledáme. Karel