Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názorů našich zákazníků si velice vážíme

10. 8. 2014

Našich zákazníků si velice vážíme a tak jsme pro Vás připravili možnost se k našim službám v diskuzi pod tímto článkem vyjádřit.

Uvítáme vše, co nám pomůže naše služby připravit pro Vás, pro zákazníky,  co nejlépe. Uvítáme každý podnět ke zlepšení naší práce, každý nápad na nový výlet či službu, kterou by naši zákazníci mohli ocenit. A nebudeme se bránit ani pochvale :-). 

 

Těšíme se na Vaše názory. 

Daniela a Karel

 

Vytisknout

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Děkujeme!

(Karel GranCanariaServis, 15. 3. 2015 23:29)

Vždy se slova chvály čtou příjemně, to nebudeme zapírat. Pro nás je vždy důležité, aby se naši zákazníci cítili během své dovolené skoro "jako v bavlnce". Při čtení Vaší recenze jsme rádi, že se nám to povedlo. I nám s Vámi bylo příjemně a věříme, že na oba treky a celý pobyt budete rádi vzpomínat. Daniela a Karel

prima dovolená

(Jana a Miroslav Hudečkovi, 19. 9. 2014 15:14)

Při letošní návštěvě ostrova Gran Canaria jsme služeb pana Karla a jeho manželky využili. Vše co ve své nabídce slibují také plní. Jsou to velice sympatičtí lidé a hodně se od nich o ostrově dozvíte. Můžeme jejich služby směle doporučit. Určitě ani Vás nezklamou.
Jana

Re: prima dovolená

(Karel GranCanariaServis, 15. 3. 2015 23:23)

Děkujeme za slova chvály, věříme, že neporušíte svou tradici, opět přijedete a že se brzy na ostrově Věčného jara zase uvidíme. Karel a Daniela

Spokojení zákazníci.

(Vít & Helena, 7. 1. 2015 14:23)

Na konci roku 2014 jsme s rodinou a přáteli využili služeb pana Karla a jeho ženy. Díky celodennímu výletu jsme byli mile překvapeni z krásně zeleného vnitrozemí a odborného výkladu pana Karla. Když si vzpomeneme na nerváka taxikáře, který nás vezl na letiště Václava Havla, tak se to fakt nedá srovnat. Pro ty, kteří nechtějí trávit celou dovolenou na pláži či v bazénu, můžeme pouze doporučit služeb této sympatické dvojky, která je vlastně jedničkou.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5